Новости

Ізраїльський археолог заявив, що знайшов фортецю царя Давида

Археолог Елі Шукрон оголосив, що йому вдалося виявити руїни фортеці, захопленої царем Давидом під час завоювання Єрусалиму, повідомляє Associated Press. «Це фортеця царя Давида, фортеця Сіон, саме її цар Давид відвоював в євусеїв», — заявив Шукрон. Під час розкопок було виявлено скупчення каміння вагою не менше п’яти тонн кожен, які раніше були однією зі стін цитаделі. Завдяки знайденим неподалік черепкам глиняного посуду вдалося встановити приблизний вік знахідки — близько 3800 років.

Таким чином, укріплення було зведене приблизно за 800 років до завоювання царем Давидом. Шукрон займається розкопками Міста Давида вже майже 20 років. На думку археолога, жодна інша будівля в древньому Єрусалимі не підходить під опис фортеці Сіона. Проте фахівці ставлять під сумнів сенсаційне відкриття. Зокрема, археолог Ронні Райх  вважає, що, якби це укріплення дійсно використовувалося царем Давидом, там вдалося б виявити значно більше глиняних черепків. У липні 2013 р. група ізраїльських археологів виявила руїни палацу царя Давида, в якому, згідно з Біблією, відбулася його битва з Голіафом. На місці розкопок удалося знайти дві споруди: перша, ймовірно, була палацом, а інша — складом.

Розкопки проводилися поблизу Хірбат-Кіяфа в передмісті Єрусалиму. Саме тут, згідно з однією з гіпотез, розташовувалося біблійське місто Шаараїм, яке було зруйноване приблизно у V столітті нашої ери. Місто Давида — історичний район, розташований у східній частині Єрусалиму, нагадує lenta.ru. Він знаходиться на місці поселення євусеїв — древнього народу, що населяв Іудею. Саме тут, на горі Сіон, цар Давид заснував свою державу в X столітті до нашої ери. Щороку сюди приїжджає понад 500 тисяч туристів.Все новости


Добавить сайт в избранное (закладки)